Meet the team

Petr Holík

Petr Holík

Petr je vysokoškolský učitel, herec a trenér nenásilné komunikace.
Pomáhá lidem, aby si lépe rozuměli. V rodině, v zaměstnání i sami se sebou.
V současné době doma přesazuje kytky, protože má zavřené divadlo i univerzitu.

Adam Čajka

Adam Čajka

Adam podporuje skupiny i jednotlivce v procesech učení, strategického rozhodování i řešení konfliktů. V současné době třídí papíry, myje okna a přemýšlí o tom, jak podpořit ostatní lidi v naší společné nejistotě.

Markéta Dohnalová

Markéta Dohnalová

Markéta pracuje jako psycholožka na krizové lince, učí na vysoké škole a kromě toho je ještě studentkou filosofie. Aktuálně pracuje z domu, píše bakalářskou práci a zkoumá, jak silný a autentický lidský kontakt lze navázat ve virtuálním prostoru.

Petr Sucháček

Petr Sucháček

Petr učí učitele učit, studenty mluvit na veřejnosti, lidi nenásilně žít, organizuje a moderuje akce pro laickou i vědeckou veřejnost. No zkrátka snaží se, aby se lidi k sobě chovali lidsky. Momentálně sedí ve své garsonce, třídí skříně a přemýšlí, jak zůstat ve formě fyzické i mentální.

Eva Malířová

Eva Malířová

Eva provází dvojice či skupiny při řešení konfliktů, trénuje nenásilnou komunikaci a s vyučujícími hledá cesty, jak se žáky diskutovat globální témata. V současné době si hraje se svými dětmi, po skypu pracuje na metodikách kritické pedagogiky a konfliktů pro školy, kojí a chodí do lesa sledovat jarní kvítí.

Zuzana Fillingerová

Zuzana Fillingerová

Zuza je speciální pedagožka-dramaterapeutka, zaměstnaná jako pracovní terapeutka. Absolvovala výcvik krizové intervence, dále se vzdělává v psychoterapeutickém výcviku. Aktuálně jí přináší radost venčení psa, vaření polévek a pěstování humoru.

Radek Šíp

Radek Šíp

Radek dokončuje studium psychologie, trénuje se v nenásilné komunikaci a taky učí na vysoké škole. Kromě toho se výzkumně věnuje působení akutního stresu a finišuje kurz krizové intervence. Momentálně si supluje fitko balkonem a zkouší vařit

Alena Vavrdová

Alena Vavrdová

Grafická spolupráce.

Michal Vávra

Michal Vávra

Tvorba webu.

Jiří Klimeš

Jiří Klimeš

Tvorba webu.

Jak to celé probíhá?


více informací